Identyfikacja wizualna festiwalu i targów książki dziecięcej Mały Koneser. Pierwsza edycja tego wydarzenia zorganizowana przez niezależne wydawnictwo Wytwórnia odbyła się w 2022 roku w warszawskim Centrum Praskim Koneser. Po dużym sukcesie frekwencyjnym, kolejne edycje są planowane. W targa wzięły udział 22 najciekawsze polskie oficyny wydawnicze specjalizujące się w literaturze i książkach dla dzieci.

Nasza festiwalowa identyfikacja ma odręczny charakter bazujący na rysowanej typografii użytej w logotypie oraz plamach czystych, pogodnych kolorów. Logo ma przyjazny i zabawny charakter, a puszczający oczko mały czytelnik ukryty za opasłym tomem książki stał się symbolem całego festiwalu.
Podczas targów, młodzi czytelnicy mogli nie tylko wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez znanych ilustratorów, ale także zdobyć autografy od swoich ulubionych artystów. Gośćmi Małego Konesera byli między innymi: Józef Wilkoń, Ola and Daniel Mizielińscy, Justyna Bednarek, Piotr Socha, Berenika Kołomycka i Marcin Podolec.
Zdjęcia: Kinga Kowalska (Kinga Księgarska), zdjęcia stoiska wydawnictwa Dwie Siostry - wydawnictwo Dwie Siostry​​​​​​

Back to Top